Dekorasyon

dekorasyon fiyatları

Dekorasyon

Mekanlarda estetik güzelliği yansıtanlar her zaman renklerdir. Ortamlarda bulunan mobilya ve aksesuarlardan daha ileri gelen ise duvarların, tavanın sahip olduğu renklerdir. Bir mekânın sahip olduğu dekorasyon için yapılan tasarım ve yapım sürecinde insanlar renklerin uyumlarına çok dikkat etmelidirler. Tarzlarına uygun renkleri seçmekle beraber seçilen rengin kullanılacak alanlara uygun olması da önemli bir husustur. Bununla birlikte, sonuç olarak seçilen rengin istenilen alana doğru bir şekilde uygulanabilmesi de gereklidir.

E-Boya badana, yirmi yıllık tecrübesiyle müşterilerine kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir. Boya-badana yanında alçı yapma ve kartonpiyer uygulama gibi konularda da hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem vermekle ve dolayısıyla da uygun fiyat seçeneklerine sahip olmakla beraber yapılan işin müşterinin içine sinmesine önem verilir.

Müşteri memnuniyetiyle yola çıkarak gelişmeye devam eden firma, birçok yerde kaliteli bir şekilde hizmet vermek için çabalamaktadır. Firmanın en büyük amaçlarından biri de dünya standartlarında hizmet veren bir firma olmaktır.

 Boya-Badana Yapımı

Bir mekân içinde dekorasyon yapılırken yerleştirilen mobilya, aksesuar gibi elemanların önemli olması gibi seçilen renkle birlikte badana işleminin de önemi büyüktür. Özellikle badananın doğru bir şekilde yapılması dikkat edilmesi gereken bir konudur. E-Boya badana olarak, müşteri isteklerine göre birçok farklı çeşitte uygulama yapılmaktadır. Dış cephe ve iç cephe olmak üzere, ev dekorasyonu olsun ofis dekorasyonu olsun birçok alanda isteğe bağlı farklı desenlerde boya badana uygulamaları yapılmaktadır.

Çeşitli özelliklere sahip boyalar müşterilerin tercihlerine göre tecrübeli ustalar tarafından özenle uygulanmaktadır. Müşteri için hizmete giden uzmanlar mekân için seçilebilecek uygun renkten uygulanış şekline kadar birçok konuda müşteriye yardımcı olmaktadır. Ayrıca verilen hizmetin birçok seçenekle farklı bütçelere cevap verebilmesine dikkat edilmektedir.

En fazla bir gün içinde yapılan işlem farkı boyutlarda mekanlarda da olsa yine aynı süre içinde bitirilmeye çalışılır. Müşteriyi hayal kırıklığına uğratmayarak, beklentileri en iyi şekilde karşılayacak bir hizmet vermek amaçlanmaktadır. Uygulanan temiz iş sayesinde eşyaları hareket ettirmeden boya badana işini yapmak mümkündür.

 Alçıpan Uygulama

Firma tarafından boya badana haricinde alçı panel ve kartonpiyer uygulamaları da yapılmaktadır. Boya badanadaki başarılarının yanında bu çeşit uygulamalarda da yüksek kalitede hizmet verilmektedir. Tecrübeli ustalar müşterilerin isteklerine hitap ederek, işlerini en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır. Ev dekorasyonu için alçı panel kullanmak isteyen müşterilere en iyi şekilde hizmet verilmektedir.

Karton ve alçılardan oluşan alçı paneller düzgün yüzeyli yapı elemanları olmakla beraber, birçok iş için tercih edilen bir malzemedir. Alçı paneller ile asma tavan, kuru sıva, bölme duvar ve yer döşemesi uygulamaları kolay bir şekilde uygulanır. Mekân tasarımlarında, alışveriş merkezleri gibi alanlarda asma tavan olarak kullanıldığı gibi bölme duvarlar ofis dekorasyonu yapmak için uygun bir elemandır. Ayrıca, alçı panelin tercihe göre yangına dayanıklı ya da ses yalıtımlı gibi birçok farklı çeşidi bulunmaktadır.

 Kartonpiyer Uygulama

Estetik amaçlı olarak kartonpiyerler, mekân tasarımlarında tercih edilen bir elemandır. Ayrıca bu malzeme ile mekanlarda oluşan küçük kusurlar da kapatılmaktadır. Genellikle ev dekorasyonu için pencerelerin üstlerindeki kornişlerin kapatılabilmesi için kullanılır. Bunun haricinde ofis dekorasyonu ve kafe dekorasyonu yapılan birçok mekanda, duvardan tavana birçok iş için kullanılmaktadır.

Kartonpiyer, uygun fiyatlı bir malzeme olmasıyla birlikte çokça kullanılan bir yapı elemanıdır. Müşteri isteklerine göre seçilen renklere boyanması da mümkündür. Kartonpiyer uygulamasında daha iyi fiyatlardan yararlanılabilmek için boya badana işlemlerinin yanında ek hizmet olarak kartonpiyer uygulamasının yapılması da mümkündür.

 Tadilat Tamirat ve Onarım İşlemleri

Kendi alanlarında tecrübeli ustaların firma dahilinde olmasıyla birlikte tadilat işlerinde en iyi şekilde hizmet verilmektedir. Özellikle duvar onarımı işlemlerinde birçok başarılı sonuç görülmektedir. Zahmet isteyen tadilat ve tamirat işlemlerinde en uygun fiyatlarla hizmet verilmektedir. Dekorasyon yapılırken gereken onarım işlemleri müşteri isteklerine göre en iyi şekilde yapılmaktadır.

Call Now Button
× WhatsApp