Fayans

fayans ustası

Fayans

Yaşam alanlarının şekillendiği güzellik açısından benzersiz kalite ve hizmetlerle donatılan yerler her zaman rağbet görmektedir. Zamandan ve paradan tasarruf edebilmek adına www.e-badana.com firmasının zamana ve masraflı bir fiyat aralığından kaçınarak hizmet verdiği çalışmalarda profesyonel ekip kullanılmaktadır. Bu hizmeti sağlarken müşterilere avantaj sağlamak ve ceplerini düşünerek çalışma yapmak yıllara meydan okuyan bir firma olmasında öncül seçenekler olarak yer almaktadır.


İstanbul şehrinin hemen hemen her ilçesine semtine sağlanan hizmette fayans ve seramik işleri uygun fiyat seçeneği ile yapılmaktadır. Genel olarak bütün yaşam alanlarında kaliteli ve güzel hizmet seçenekleri sunmak misyon olarak görülmüştür. Müşteri memnuniyetinin öncelik olarak görüldüğü firmada seramik malzemeleri konusu olarak en çok dayanıklı olan ve kaliteli olan ürünler müşterilere sunulmaktadır.

 Kalite Güvencesi

Müşteri memnuniyetin en başta tutulduğu firmanın seramiklerin malzemelerinin dayanıklı ve kaliteli firmalardan ürünler olması ön plana çıkan hususlar arasında yer almaktadır. Yıllarca deneyim sahibi olan ve profesyonel olarak hizmet sağlayan fayans ustası İstanbul’un her semtine hizmet vererek etkin performans göstermişlerdir.


 Seramiğin Kullanım Alanı

Seramiğin ana maddesi topraktır. Ve toprağın pişirilmesi sonucu desen verilmesiyle ortaya çıkan porselen kare veya seramik olarak bilinen duvar veya zemin kaplamalarıdır. Aynı gibi belirtilse de birbirinden farklı olan materyallerdir. Kare olanlar daha sade ve yalın durmaktadır. Fayanslar bina içerisindeki alanlarda kullanılan maddelerdir. En fazla yaygın olduğu alan duvarlardır. Seramikler genle kullanım alanı olarak iç alan ve dış alan arasında yaygınlığı saptanmıştır. Seramik ve fayans birbiri ile karıştırılmaması gerekmektedir. Fayanslar renkli ve desenli olmaktadırlar. Sık tercih edilen mekan olarak yer döşemleri olarak görülmüştür.


Fayanslar ev iç cephesinde, mutfak ve banyo bölümlerinde estetik görüntü vermek amacıyla kullanılır. Fayans çinicilik vasıtasıyla Çin’den alınan ve yerini Türk sanatlarıyla bileştirerek fayans ustası kullanılan malzemelerdir. Ülkemizde çok seçenek türü barındırmaktadır. Seramiğin ve çini isimleri tarihte birçok defa geçmiştir. Fakat asıl olarak duvarda kullanılan malzeme olarak kalmıştır.

 

Fayans Türleri

Ülkede iki çeşit fayansın türü bulunmaktadır. İlk olan tür kare fayansı türüdür. Ölçüsü ise 15e 15’tir ikinci türü de dikdörtgen şeklinde olan fayans türüdür. Ölçüsü ise 5e 15 cm’dir. Yapılma aşamasında ön yüzü sırlı olarak yapılmaktadır. Arka yüzü ise sırsız yapılır. Duvara yapıştırılırken arka yüzü ile yapıştırılmaktadır. Mutfakta ve banyoda nemsiz kalması ve kolay silinmesi adına bu özelliği için çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Ölçülerinin iki tipte olması renk desen konusunda da sınırsız seçenekleri ile müşterilere sunulmaktadır. Desen seçeneklerine siteden ulaşabilme imkan sunulmaktadır. Geniş yelpazesi ile tüm renkler sitede yer almaktadır. Bina içi ve dışı olmak üzere boya badana uygulamasına da ek olarak bina içi fayansların hizmetleri kaliteli ve güvenli malzemelerle sağlanmaktadır.

 

Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet

Kolaylıkla hizmet güvencesi verilerek sağlanan hizmetlerden yararlanmanız kısa zamanda mümkündür. Bina içlerinde istenilen renk ve desenler de fayans sistemlerinin uygulanmasında uygun fiyat ve ödeme olarak kolaylaştırılmış biçimden faydalanması profesyonelliğin belirtisidir. Fayanslar ile ilgili daha detaylı bilgileri almak için WhatsApp sistemi üzerinden ya da sitede bulunan iletişim numaralarından firmaya ulaşarak gerekli olan bütün bilgileri edinebilirsiniz.


Yenilenmenin önemli olduğu şeylerden biri fayans yapı malzemelerinde kalite standardına bakılarak profesyonel fayans ustası olarak hizmetleri müşterilerinin daima yüzlerini güldürmektedir. Güvenilir olan firmanın ustalarından alınacak olan hizmet seçeneklerinden gerekli olan bilgileri alarak gönül rahatlığı ile yenilikler yapılabilir. Ekonomik ve ergonomik kalite standartlarıyla hizmet odaklı çalışan firmada vizyon sahibi olabilmenin yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiği ileri sürülmektedir.

Call Now Button
× WhatsApp