Alçı Sıva

Alçı Sıva

Alçı Sıva

Hem sıvayı kapatan hem de boyanın çok iyi tutmasını sağlayan temiz ve estetik bir çalışma. Sıva veya sıva alçı uygulaması İstanbul’da E-boya badana AŞ tarafından yapılmaktadır. Alçı sıva ustaları ya da İstanbul sıva ustaları arayışınız varsa, başka bir yere başvurmadan şirketi arayın. Size gerekli bilgileri verecek olan ustalar, alçı sıva fiyatı için gelip ücretsiz keşif hizmeti vereceklerdir. Boya badana işleminin, uzun yıllar verimli olmasını isterseniz sıva işini yaptırmalısınız. İster dekorasyon amacıyla olsun isterse duvar yüzeylerini pürüzsüz hale getirmek için, sıva alçı uygulamaları çok yararlıdır.

Alçı Sıva Ustaları Nasıl Çalışır?

Alçı sıva veya sıva alçı ustaları, temiz malzemeler ve aletlerle, toz ve tutunmuş olan alçı kalıntılarını temizlerler. Kuru yüzeylerin ıslatılması, alçının daha iyi tutmasını sağlar. Ortam sıcaklığı arttıkça sıva alçı daha iyi tutar. Sıva ustaları, pürüzlü yüzeyleri önce dolgu yaparak kapatırlar, ardından da temiz bir yüzey elde etmek üzere, maharetlerini gösterirler. Bunun için önce, ortamın iyice kazınması ve ıslatılması gerekir. Harç hazırlanırken, bazı ustalar, su oranına ve temizlik –kirlilik durumuna dikkat etmezlerse, ortaya iyi bir sıva işi çıkmaz. Oranın iyi ayarlanması, ustalık ister. E-boya badana bünyesinde çalışan alçı sıva ustaları da malzemeyi hazırlarken, en verimli olacak şekilde bir harç hazırlarlar. Hamur kıvamına getirdikleri alçıyı özenle ve dikkatli bir şekilde kullanırlar. İleride yapının oturması durumunda çatlaklar oluşabilir. İşte ustalar, bu istenmeyen durumu önlemek için, özel teknikler kullanırlar. Ustaların yaptığı iş, kaliteli bir iştir ve aceleye gelmez. Örneğin sıva alçı tamamen kurumadan boya –badana işlemine geçilmez. Bunun için gerekirse 1 gün ara ile 2 kat çekilebilir. Alçı tüm evlerde, büyük yapılarda, hastanelerde okullarda otellerde kullanılabilir. E-boya badana AŞ elemanları, sıva alçı yapmadan önce, müşterinin ve yapının durumuna göre alçı çeşidi seçerler. Perlitli sıva alçı uygulamaları, briket üzerine ya da tuğla yüzeyine kolayca yapılabilir ve etkin sonuç alınabilir. Kirli ve düz yüzeyleri tamamen kapatmak için ise perdah alçı çeşidi kullanılır.

Alçı Sıva Ustaları İstanbul

Alçı sıva ustaları arayanlar, öncelikle bu işte profesyonel ekibe sahip e-boya badana AŞ ile görüşmelidir. Başka şirketlerden de fiyat almak mümkündür ancak bu firmadan alacağınız hizmetin kalitesi yüksektir. Daima müşterilerini memnun etmek isteyen şirket, müşterinin yanında ve onların lehinde hareket eder. Sıva alçı işçiliğini sağlam ve uzun ömürlü yapmak, işçilik ücretlerini düşük tutmak, iş alındığında ivedilikle müşteriyi bekletmeden söz verildiği zamanda işi bitirmek şirketin öncelikleridir. Eviniz, sıva aşamasını da bitirdiyse, en iyi sıva ustaları arayışına girdiğinizde, İstanbul’da alçı sıva ustaları bulmak çok kolay. Bir telefonla e-boya badana şirketini arayın, işinizi sağlama alın

Call Now Button
× WhatsApp